11. ročních Pražského cyklozvonění se konal v neděli 17. září 2017. 

Pražské cyklozvonění
Pražské cyklozvonění

Napsali o nás

 

Vzkazy od návštěvníků a partnerů:

Moc děkuji za super akci, skutečně se vydařila... Adéla Nováková, Nadace Partnerství

...děkuji vám za možnost být u krásné akce. Fakt je, že nám vyšlo super počasí a to je půlka úspěchu... Martin Dvořák, majitel agentury Sportgroup

...děkujeme za pěknou akci, která byla vydařená po všech stránkách (organizačně, výběrem místa, doprovodný program, moderování, hudba, pohybové aktivity apod.)... Martina Mončeková

 

Metro, pondělí 26. září 2016 (pro zvětšení klikněte zde)

Videopozvánku na jízdu ze severu Prahy po nových cyklostezkách připravila Televize Kbely:

 

Hospodářské noviny, dne 19. 9. 2016

 

 

 

2015

Videoreportáž z akce - Kbely TV

Videoreportáž z akce - TV Praha

Dopisy od návštěvníků akce

Dobrý den,
ráda bych poděkovala za skvělou organizaci letošního Pražského cyklozvonění. Velmi příjemný a hlavně bezpečný pro děti byl volný jízdní pruh ul. Strakonické a Horní nábřeží. Nedovedu si představit, že bychom se  s nimi  vraceli zpět po silnici za plného provozu - respektive bychom se jinak takové akce vůbec nezúčastnili. Škoda, že krásná cyklostezka kolem Vltavy nevede dále až do centra.
Také nápad nabídnout akci prostor Smíchovské náplavky byl velmi neotřelý a velkou výzvou. Je odtud opět jiný  a zajímavý pohled na Prahu např. na Tančící dům. Vybavuji si svoje dlouhé procházky, a pak sezení na břehu  Seiny v Paříži. Tato část Prahy mi jí hodně připomíná a  bylo by krásné něco takového mít i zde.
Program byl pestrý a děti i my jsem ocenili soutěž Besipu a také možnost vyzkoušet si elektrokola i koloběžky. Navíc jsme si mohli vyzvednout cyklomapu a probrat, kam je ještě možné jet.  Snad jen stánků s občerstvením mohlo být více :).

Renata Pilcová, účastnice Pražského cyklozvonění 2015

Dobrý den,

děkuji Vám za krásně prožitý den při akci pražské cyklozvonění. Vím, že za uspřádání takové akce stojí velké úsilí, organizační schopnosti, optimismus k dosažení vytčeného cíle.

Prosím poděkujte i svým pomocníkům – jste bezva tým.

S pozdravem a úctou za vykonanou práci.

Miloslav Hnilica, účastník z Prahy 4


O akci|Program|Trasa jízdy|Partneři|Minulé ročníky|Podpořte nás|Kontakt|Napsali o nás|

 

Pražské cyklozvonění 2017 proěhlo pod záštitou Petra Dolínka, náměstka primátorky hl. m. Prahy, a Petra Vilguse, zástupce starosty městské části Praha 8.

© 2017 copyright Pražské cyklozvonění